Відомий американський адвокат розпочав вивчення справи проти Кучми

Відомий американський адвокат розпочав вивчення справи проти КучмиДо команди, що представляє інтереси другого президента України Леоніда Кучми в порушеній проти нього справі, приєднався один із провідних юристів США Алан Дершовіц. Як повідомляє фонд Україна, він став спеціальним радником Кучми.

Дершовіц, який є професором Гарвардської школи права з 1964 року, сподівається привнести в команду свій “досвід як судового захисника, так і фахівця з кримінальним доказів”.

“На початку своєї кар`єри я, молодий юрист, сам став жертвою маніпулювання доказами, звідси моя особиста зацікавленість знайти правду в цій справі”, – заявив Дершовіц.

На думку адвоката, вже розпочавши вивчення подробиць справи, найбільше запитань викликає долучення до неї як доказів записів Мельниченка, чия автентичність протягом 10 років заперечувалася або ставилася під сумнів.

“З точки зору криміналістики, в цифрового запису відносно легко можна провести зміни, які здатні створити враження винності мовця. Різні частини (такого запиcу – ред.) легко видаляються, копіюються, вставляються і змінюються”, – зауважив він.

Як зазначає фонд Україна, професор Дершовіц за свою майже півстолітню кар`єру юриста виграв безліч резонансних справ як в США, так і в інших країнах. До його послуг вдавалися глави держав і урядів, діячі ООН, губернатори та члени Конгресу і Сенату США.

“В одній із виграних ним справ також фігурували записи, якими намагалися скомпрометувати колишнього прем`єр-міністра Ізраїлю Аріеля Шарона”, – йдеться в повідомленні. Зараз Дершовіц є одним з адвокатів засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня