Банкір радить українцям активніше вивчати англійську, а не зациклюватися на статусі російської мови

Банкір радить українцям активніше вивчати англійську, а не зациклюватися на статусі російської мовиВ Україні слід заохочувати активне вивчення англійської мови і не робити пріоритетним питання про статус російської мови, вважає глава правління Райффайзен Банку-Аваль Володимир Лавренчук.

“Вони всі російсько-українські проблеми обговорюють – це пріоритет. І ніяких кроків до того, щоб англійську зробити практичною мовою”, – сказав він на бізнес-конференції в Києві, характеризуючи стан справ з освітою в Україні.

Банкір вважає, що у фінансовій сфері не вистачає кадрів, які володіють англійською в такій мірі, щоб презентувати себе, презентувати проекти та вміти спілкуватися на достатньому рівні з англомовними.

“Ми не бачимо у молоді навичок презентації (себе і проектів) – їх немає, і немає лідерських якостей”, – констатував Лавренчук.

Як повідомлялося, голова комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергій Ківалов вважає несправедливою критику законопроекту Про мови в Україні з боку Венеціанської комісії.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня