Наші сім`ї хочуть їсти: у Краматорську відбувся мітинг проти підвищення цін і тарифів

Наші сім`ї хочуть їсти: у Краматорську відбувся мітинг проти підвищення цін і тарифівСьогодні, 30 березня, біля стін Краматорської міськради Донецької області відбулася акція протесту. Кілька сотень громадян протестували проти підвищення комунальних тарифів.

Біля стін виконкому міськради зібралися люди, які вважають, що нові тарифи економічно необґрунтовані. У руках людей плакати з гаслами: Скажи ні зростанню цін і тарифів!, Послуги ЖКГ – не більше 10% від доходу сім`ї, Тарифи – під народний контроль!, Наші сім`ї хочуть їсти.
Як повідомляє видання Східний проект, ініціаторами мітингу виступили представники Комуністичної партії і партії Батьківщина.
Серед учасників пікету були і мешканці будинків на вулиці Двірцевій, які протестували проти будівництва торгово-офісних центрів у їхніх дворах.

На мітинг також вийшли співробітники міських комунальних служб, які виступили з гаслами Ціни на продукти зростають. А наші діти теж хочуть їсти, Ми теж платимо комунальні платежі! І не менше за інших!, Віват багатостраждальна сфера комунальна.

Нагадаємо, 20 березня на центральній площі Краматорська відбувся мітинг проти будівництва торгових центрів по вулиці Двірцевій та вирубки дерев у місті.

За матеріалами Восточный проект

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня