Кучма: Я Мельниченка не бачив взагалі ніколи

Кучма: Я Мельниченка не бачив взагалі ніколиДругий президент України Леонід Кучма стверджує, що він не бачив ніколи Миколу Мельниченка в той час, коли той працював в управлінні Державної охорони України.”Я Мельниченка не бачив взагалі ніколи. Він десь там у п`ятому ряду, можливо, ходив позаду. Я потім по фотографії побачив – так, начебто, десь там і миготів. Так що – про що в мене розмова може бути (з Мельниченком)? “, – сказав він журналістам у середу в Києві після відвідин Генеральної прокуратури.

Кучма припустив, що очна ставка з Мельниченком буде після того, як буде знайдено другого адвоката. “Поки ми знайдемо адвоката … Очна ставка (відбудеться) десь в понеділок”, – спрогнозував він. Екс-президент також додав, що коли буде уточнена дата і час очної ставки, журналістам буде повідомлено.

“Слідство пішло назустріч. У них немає ніяких підстав чинити опір моїм пропозиціям … Сьогодні у мене не стало одного адвоката. І я маю право за Конституцією, за законом мати іншого адвоката”, – сказав він.
При цьому Кучма наголосив, що другий адвокат йому потрібен у зв`язку з великим обсягом матеріалів кримінальної справи, порушеної проти нього у зв`язку з убивством журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році.

“А ви ж розумієте, скільки томів за 10 років. Це ж не Дюма. Тому один адвокат взагалі, я не знаю, – повинна група, напевно, працювати, розбирати все, що написано”, – зазначив він.

Як повідомлялося, aдвокат Ігор Фомін заявив, що Генпрокуратура винесла постанову, за якою він відведений від захисту Кучми. Перед цим екс-президент заявляв про такі наміри ГПУ і зазначав, що таким чином його позбавляють права на захист у повному обсязі.

Між тим, до команди, що представляє інтереси Кучми в порушеній проти нього справі, приєднався один із провідних юристів США Алан Дершовіц. Він став спеціальним радником екс-президента.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня