Суд визнав винним екс-мера Лівадії, але від покарання звільнив

Суд визнав винним екс-мера Лівадії, але від покарання звільнивКолишній голова селищної ради Лівадії Анатолій Мамикін був звільнений з-під варти в залі ялтинського міського суду після оголошення вироку у кримінальній справі.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, суд визнав Мамикіна винним, але від покарання звільнив у зв`язку із закінченням терміну давності.

Згідно з вироком, оголошеним суддею Галиною Переверзєвою, Мамикін визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) в частині епізоду кримінальної справи, що стосується незаконного виділення за заниженою орендною ставкою майна Лівадійського пляжу.

У справі зазначено, що Мамикін, будучи головою селищної ради Лівадії, уклав договір з фірмою ТОВ Дарсан 2000 на оренду комунального майна, розташованого на Лівадійському пляжі терміном на 15 років. При цьому, щомісячна орендна плата за користування майном, за розрахунками головного бухгалтера селищної ради, за договором оренди від 2003 року склала 615 гривень.

У зв`язку з цим також був задоволений цивільний позов і на користь Лівадійської селищної ради в розмірі 271 тисяч 827 гривень.

При цьому епізод справи, що стосується передачі земельних ділянок у приватну власність, розташованих на території смт. Виноградне, суд виключив із обвинувачення. Суд визначив, що при виділенні Лівадійською селищною радою ділянок у приватну власність закон України був дотриманий. Суд не прийняв підстави прокуратури, що земля, виділена з дозволу Мамикіна у приватну власність, належала Ялтинському гірничо-лісовому заповіднику.

Таке рішення суд пояснив тим, що межі заповідника досі не визначені. А схема плану Виноградного затверджена сесією Лівадійської селищної ради, при цьому попередньо з площі селища були виключені всі заповідні землі. У цьому випадку в діях Мамикіна суддя складу злочину не побачила.

Нагадаємо, Мамикін був затриманий 4 жовтня 2010 року. У січні 2011 року прокуратура Криму спрямувала до суду справу за звинуваченням Мамикіна у незаконному виділенні за заниженою орендною ставкою майна Лівадійського пляжу і в незаконному розпорядженні землями Ялтинського гірничо-лісового заповідника.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня