Держава стягнула 105 млн грн за вибухи газу в Дніпропетровську

Держава стягнула 105 млн грн за вибухи газу в ДніпропетровськуДержавна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула з ВАТ Дніпрогаз 96,61 млн грн на користь Кабінету міністрів України.

Крім того,за невиконання рішення суду в термін,встановлений державним виконавцем таплатіжними дорученнями, з Дніпрогазустягнуто до держбюджету виконавчийзбір у розмірі 9,66 млн грн, заявив міністрюстиції Олександр Лавринович.

Нагадаємо,13 жовтня 2007 року в Дніпропетровську ужитловому будинку за адресою Мандриківська,127 прогримів вибух. У результаті третійпід`їзд будинку був зруйнований, а підруїнами загинули 23 людини (у тому числі9 дітей).

У зв`язку з цим у грудні 2007року, з позовом до господарського судуДніпропетровської області в інтересахдержави в особі Кабінету міністрівУкраїни до ВАТ Дніпрогаз звернувсязаступник прокурора Дніпропетровськоїобласті. У позові господарський судпросили стягнути з відповідача накористь держави грошові кошти в сумі99 млн грн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня