Адвокат вдови Гонгадзе: Генпрокуратурі не потрібна легалізація плівок Мельниченка

Адвокат вдови Гонгадзе: Генпрокуратурі не потрібна легалізація плівок МельниченкаБез порушення кримінальної справи проти колишнього офіцера Держохорони Миколи Мельниченка, зроблені ним записи не можуть бути визнані речовими доказами в справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, вважає представник інтересів вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

Про це Теличенко заявила в прямому ефірі 5 каналу.

“З одного боку ГПУ посилається на записи Мельниченка як на докази, зіншого боку вона їх не досліджує, кримінальну справу, у справі Мельниченко непорушує – таким чином не дає можливості легалізувати ці записи. Мельниченко мавби хороші шанси, щоб його суд виправдав зважаючи на те, про що саме йде мова врозмовах в кабінеті президента. Але оскільки кримінальну справу не порушено,більше того ГПУ стверджує, що не доведено факт, що саме Мельниченко здійснювавзапис у кабінеті президента – і саме це є підставою не порушення кримінальноїсправи щодо Мельниченка”, – заявила Теличенко

“Мельниченко стверджує, що саме він робив ці записи і відповідно требадосліджувати. Якщо цього не робиться – я готова вказати, що нам сьогодніготують сценарій, за яким до суду передадуть кримінальну справу, щодо рядувисокопоставлених чиновників, де доказова база буде фактично відсутня. Тобтопосилатися на ті докази, які не є прийнятними, як наслідок суд зробить висновокпро недоведеність вини цих чиновників”, – зазначила адвокат.

Теличенко стверджує, що причиною невизнання плівок екс-майора УДО МиколиМельниченка є те, що на записах присутні голоси нинішніх керівників держав.

“Причиною того, що записи досі залишаються “підвішеними”,з`ясовано Мельниченком, не Мельниченко їх зробив, яким чином ці записизроблені, були чи не були вони редаговані – є саме тому, що там чутно голосивключаючи тих, хто й сьогодні керує в нашій державі”, – зазначилаТеличенко.

 “Вся справа в тому, що яктільки записи Мельниченка справді буде не можна визнати належним доказом, важкобуде відповісти на питання – чому не досліджуються ті злочини про які йдеться взаписах інших розмов”, – підкреслила адвокат.

Як повідомлялося, aдвокат Ігор Фомін заявив, що Генпрокуратура винеслапостанову, за якою він відведений від захисту Кучми. Перед цим екс-президентзаявляв про такі наміри ГПУ і зазначав, що таким чином його позбавляють правана захист у повному обсязі.

Між тим, до команди, яка представляє інтереси Кучми в порушеній проти ньогосправі, приєднався один із провідних юристів США Алан Дершовіц. Він ставспеціальним радником екс-президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня