Мельниченко: Кучма хоче шантажувати Януковича

Мельниченко: Кучма хоче шантажувати ЯнуковичаКолишній співробітник Держохорони, майор Микола Мельниченко заявив, що екс-президент Леонід Кучма відкладає проведення очної ставки до зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем. Про це він сказав в інтерв`ю Радіо Свобода.

За словами Мельниченка, Леонід Кучма будь-якими шляхами затягує проведення очної ставки, щоб особисто зустрітися з Януковичем у найближчі дні і шантажувати його.

“У Кучми є деякі аргументи, якими він хоче шантажувати Януковича, щоб Янукович дав вказівку про припинення слідчих дій, зокрема, і очних ставок. Щоб слідство “спустити на гальмах”. Саме для цього Кучма ігнорував попередження, які слідчі дали йому ще у понеділок”, – зазначив Мельниченко.

Нагадаємо, вчора, 30 березня, адвокат колишнього офіцера управління Державної охорони України майора Миколи Мельниченка Павло Сичов стверджував, що очної ставки в середу між його клієнтом і другим президентом України Леонідом Кучмою в середу не буде.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня