Адвокат Кучми заявив, що матеріалами ГПУ в ЗМІ намагаються маніпулювати громадською думкою

Адвокат Кучми заявив, що матеріалами ГПУ в ЗМІ намагаються маніпулювати громадською думкоюАдвокат Леоніда Кучми Ігор Фомін заявив, що раптова поява матеріалів ГПУ в ЗМІ передбачає, перш за все, маніпуляцію громадською думкою.

Так він прокоментував факт появи в ЗМІ матеріалів Генеральної прокуратури України щодо справи, порушеної проти Леоніда Кучми.

За його словами, сам факт появи документів ГПУ в ЗМІ є незаконним, оскільки порушує таємницю слідства, зазначає ICTV.

“Можна припускати, що це спроба маніпулювати свідомістю людей. Оскільки кожна юридично непідготовлена ​​людина може інтерпретувати все сказане в цих документах як встановлений факт, і мало не судове рішення”, – зазначив Фомін.

Він також акцентував увагу на тому, що насправді все викладене в матеріалах – це всього лише припущення ГПУ, які ще необхідно довести.

“Це дії, які замість презумпції невинності, передбаченої Конституцією України, вносять у суспільну свідомість презумпцію винуватості, що є неприпустимим”, – заявив адвокат.

Як повідомлялося раніше, адвокат Ігор Фомін заявив, що Генпрокуратура винесла постанову, за якою його відведено від захисту Кучми. Перед цим екс-президент заявляв про такі наміри ГПУ і зазначав, що таким чином його позбавляють права на захист у повному обсязі.

Між тим, до команди, що представляє інтереси Кучми в порушеній проти нього справі, приєднався один із провідних юристів США Алан Дершовіц. Він став спеціальним радником екс-президента.

За матеріалами: Lb.ua
 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня