РНБО збереться обговорити мирний атом

РНБО збереться обговорити мирний атомРада національної безпеки і оборони України обговорить проблеми атомної енергетики 8 квітня.

Засідання РНБО відбудеться під керівництвом Президента Віктора Януковича, повідомляють у прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, на засіданні розглядатимуть питання підвищення безпеки атомних електростанцій України, а також державної політики з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
Нагадаємо, після події 11 березня в Японії потужного землетрусу через відмову системи охолоджування на АЕС Фукусіма-1 відбулися вибухи на першому, другому і третьому енергоблоках, пізніше стався вибух і кілька загорянь на четвертому енергоблоці.

Через декілька витоків радіації влада евакуювала людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, а також ввела заборону на польоти над станцією в радіусі 30 кілометрів.

20 березня уряд Японії оголосив, що АЕС Фукусіма-1 буде закрита. 29 березня влада підвищила рівень тривоги в країні до максимального. Раніше стало відомо про часткове розплавлення паливних збірок на другому реакторі.

Сьогодні стало відомо що, рівень радіоактивного йоду-131 в прибережних водах Японії в 300 м від аварійної АЕС Фукусіма-1 перевищує норму в більш ніж чотири тисячі разів.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня