У Києві відкрили автомобільний рух Дарницьким мостом з правого берега на лівий

У Києві відкрили автомобільний рух Дарницьким мостом з правого берега на лівийПівденно-Західна залізниця і Київська міськдержадміністрація відкрили автомобільний рух Дарницьким автомобільно-залізничним мостовим переходом в Києві з правого берега Дніпра на лівий.

В урочистих заходах взяли участь прем`єр-міністр Микола Азаров, генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту Укрзалізниця Володимир Козак, перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко.

“Нарешті цей міст запрацював у двосторонньому режимі”, – сказав Азаров.

Глава українського уряду подякував залізничникам і будівельникам за виконану роботу.

Введення в експлуатацію автомобільного проїзду з правого берега на лівий є другою чергою будівництва Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу через Дніпро.

У травні планується відкрити автомобільний проїзд з правого берега на лівий із заїздом з боку моста ім. Патона, а в жовтні – проїзд з лівого на правий берег з виїздом в напрямку Конча-Заспи.

Згідно з повідомленням прес-служби Південно-Західної залізниці, відкриття мосту дасть можливість відремонтувати в Києві міст Патона і Південний міст.

Під час будівництва було споруджено 35 опор, змонтовано 13 600 тонн металоконструкцій, прокладено 31 200 кв. м асфальтового покриття, загальна довжина автомобільного переїзду складає 2,387 метрів, виїхати на міст можна з вулиць Здолбунівської, Сортувальної, Березняківської, Шумського.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня