В Україні проведуть першу за 15 років ревізію лісів

В Україні проведуть першу за 15 років ревізію лісівУ 2011 році буде проведено Державний облік лісів України, який не проводився з 1996 року, заявив голова відомства Віктор Сівець.

“Одним із пріоритетних напрямків роботи для Державного агентства лісових ресурсів України є розвиток сучасних ГІС (геоінформаційні системи, – ред.)-технологій у лісовпорядкуванні, які допоможуть нам забезпечувати збільшення площі лісів шляхом виконання робіт з лісорозведення”, – зазначив Сівець.

За його словами, застосування ГІС-технологій сприятиме переходу до проведення базового лісовпорядкування з адміністративно-територіальним принципом, тобто одночасно всіх земель лісового фонду на території адміністративної області

“Це дасть можливість в один рік отримувати повну і узгоджену інформацію про стан лісового фонду всіх лісокористувачів області”, – додав Сівець.

Нагадаємо, Кабінет міністрів у лютому дозволив розмістити туристичний комплекс на 350 га землі лісогосподарського призначення в Мукачівському районі Закарпатської області.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня