Азаров заявив, що в Києві у 2012 році відкриється ще один міст через Дніпро

Азаров заявив, що в Києві у 2012 році відкриється ще один міст через ДніпроПрем`єр-міністр України Микола Азаров на сьомій щорічній конференції інвестиційної компанії Dragon Capital заявив, що Подільський мостовий перехід планується відкрити для руху автомобілів у 2012 році.

“Наступного року буде введено ще один міст, а всього Києву треба мати додатково ще чотири мости і вони будуть з`являтися”, – сказав Азаров.

На конференції Азаров повідомив, що відкриттям автомобільного руху на Дарницькому мосту з правого берега на лівий майже завершить восьмирічний довгобуд.

“Перше велике інфраструктурне будівництво за 20 років незалежності. Ще рік тому стояло мертвим”, – наголосив глава уряду.

За його словами, цього року також почнеться будівництво кільцевої дороги, яка буде передбачати будівництво або тунелю під Дніпром, або мосту.

“Або те, або інше буде будуватися і протягом 3-4 років буде побудовано”, – зауважив Азаров.

За його словами, всього в країні реалізується приблизно 300 великих інфраструктурних проектів.

“Усе це робиться тому, що проводиться абсолютно розумна політика, політика реформ”, – вважає прем`єр.

Як повідомлялося, сьогодні Південно-Західна залізниця і Київська міськдержадміністрація відкрили автомобільний рух Дарницьким автомобільно-залізничним мостовим переходом в Києві з правого берега Дніпра на лівий.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня