Попов закликає Київраду змінити керівництво

Попов закликає Київраду змінити керівництвоГолова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов закликав депутатів Київради до зміни керівництва і формування нової конструктивної більшості.

Про це Попов заявив, виступаючи сьогодні на сесії Київради. За його словами, за період з кінця 2007 року по липень 2010 року в столиці здійснювалися “багатомільярдні афери з київською землею та комунальною власністю”.

“Я впевнений, що значна частина з вас займали послідовну і принципову позицію, всіляко протидіючи незаконним діям окремих осіб”, – звернувся Попов до депутатського корпусу.

“Саме до вас я звертаюся зараз і закликаю об`єднати наші зусилля з метою налагодження ефективної співпраці виконавчої влади та депутатського корпусу для реалізації намічених планів і програм”, – сказав Попов.

“Упевнений, що це можливо тільки за умови вирішення питання про зміну керівництва Київради і формування нової конструктивної більшості”, – заявив голова КМДА.

Як повідомлялося, секретар Київради Олесь Довгий під час брифінгу перед початком сьогоднішнього пленарного засідання сесії Київради сказав, що звіти представників виконавчого органу Київради – міськдержадміністрації – перед депутатами міськради повинні стати звичайним форматом роботи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня