Азаров шукає баланс між реформами і стабільністю

Азаров шукає баланс між реформами і стабільністюПрем`єр-міністр Микола Азаров заявив, що ризики короткострокової соціальної та політичної дестабілізації при проведенні реформ змушують уряд максимально збалансовано підходити до їх проведення.

“Уряд стоїть перед дуже складним питанням: знайти розумний баланс між необхідністю реформування і збереження стабільності”, – сказав Азаров на щорічній конференції інвестиційної компанії Dragon Capital у Києві.

“Головний чинник, що перешкоджає реформам, відсутність соціальної та політичної стабільності. Але без реформ не зможемо забезпечити стабільність у найближчій перспективі”, – додав глава уряду.

Він зазначив, що підвищення тарифів у рамках приведення їх до реальної собівартості, проведення пенсійної реформи не додають популярності влади.

“Недавні глобальні зміни у світі, пов`язані з подіями в Північній Африці, говорять про необхідність такої розумної політики, тому ми робимо все, що можливо”, – сказав Азаров.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 31 березня, прем`єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна стане членом Європейського Союзу до 2022 року. Азаров зауважив, що навіть побився об заклад з Кваснєвським щодо членства в Європейському Союзі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня