Міліція призначила низку експертиз у справі про загибель Чорновола

Міліція призначила низку експертиз у справі про загибель ЧорноволаМіністерство внутрішніх справ призначило низку експертиз у кримінальній справі за фактом загибелі колишнього лідера Народного руху України В`ячеслава Чорновола.

“Кримінальна справа за фактом загибелі Чорновола перебуває на розслідуванні у Головному слідчому управлінні столичного МВС. За нею проводяться необхідні експертизи”, – заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

“З моєї точки зору, там є окремі недоробки, які необхідно усунути … Там є моменти, які потрібно уточнити”, – вважає Могильов.

Він вважає, що після проведення експертиз можна буде говорити про перспективи розслідування справи Чорновола.

Водночас, начальник Департаменту зв`язків з громадськістю МВС України Вікторія Кушнір уточнила, що в рамках кримінальної справи про загибель Чорновола призначена повторна складна комісійно-комплексна експертиза. “Залежно від висновку експертизи ми дізнаємося, чи була смерть Чорновола насильницькою”, – сказала вона.

Як повідомлялося, 22 березня Генеральна прокуратура передала на додаткове розслідування в столичний главк міліції кримінальну справу, порушену за фактом загибелі у ДТП В`ячеслава Чорновола.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня