Мельниченко передав у ГПУ інформацію про наміри Кучми шантажувати Януковича

Мельниченко передав у ГПУ інформацію про наміри Кучми шантажувати ЯнуковичаКолишній офіцер Державної охорони майор Микола Мельниченко заявляє, що передав до Генпрокуратури інформацію про наміри другого президента України Леоніда Кучми шантажувати чинного Главу держави Віктора Януковича, щоб вплинути на слідство у справі Гонгадзе.

“Я не знаю, у зв`язку з чим мене викликали. Ми вчора ввечері передали інформацію про спроби Кучми шантажувати Януковича”, – сказав він журналістам у четвер перед відвідуванням Генпрокуратури.

Відповідаючи на запитання, в чому полягає шантаж, він заявив: “Учора найближче оточення Леоніда Даниловича передало мені інформацію. У свою чергу я передав її до прокуратури слідчим про те, чому Леонід Данилович затягує очні ставки. Він хоче зустрітися з Януковичем і його шантажувати з метою, щоб Янукович міг вплинути на слідство”.

Як повідомлялося, вчора Кучма заявив, що ніколи не бачив Мельниченка серед своїх охоронців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня