Медведчук три години давав свідчення у Генпрокуратурі

Медведчук три години давав свідчення у ГенпрокуратуріСьогодні, 31 березня, з 10 години ранку в Головному управлінні з особливо важливих справ Генпрокуратури допитується Євген Марчук як свідок у справі за звинуваченням Леоніда Кучми. Вчора у цій же справі слідчий допитав як свідка Віктора Медведчука.

Про це повідомили в Генеральній прокуратурі.

При цьому в ГПУ уточнили, що допит Медведчука тривав близько трьох годин. Його провели достроково у зв`язку “з неможливістю Медведчука прибути з поважних причин до прокуратури у призначений день”.

За повідомленням слідчого у згаданій справі, найближчим часом допитають як свідків й інших осіб, які можуть надати необхідні свідчення.

Також постановою слідчого усунено від участі у справі адвоката Ігоря Фоміна, оскільки встановлено, що в жовтні 2003 року він брав участь як захисник Олексія Пукача при розгляді скарги на постанову суду про обрання йому запобіжного заходу та порушення стосовно нього кримінальної справи про перевищення влади і посадових повноважень.

Відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства, особа не може брати участі у справі як захисник, коли вона надає або раніше надавала юридичну допомогу іншій особі, інтереси яких суперечать один одному.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня