Мельниченко готовий до очних ставок з Деркачем, Медведчуком і Марчуком

Мельниченко готовий до очних ставок з Деркачем, Медведчуком і МарчукомКолишній офіцер управління Державної охорони України майор Микола Мельниченко готовий до проведення очної ставки з колишнім головою СБУ Леонідом Деркачем, екс-главою адміністрації президента Віктором Медведчуком і екс-секретарем РНБО Євгеном Марчуком у разі потреби.

“Я всі свідчення дав, які необхідні. Якщо є необхідність підтвердити, або є розбіжності у свідченнях – будь ласка, я готовий”, – сказав він журналістам, входячи в будівлю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України в четвер, відповідаючи на запитання, чи готовий він до таких очних ставок.

Водночас, Мельниченко зазначив, що не знає для чого його сьогодні викликали до Генпрокуратури.

Як повідомлялося, за даними українських ЗМІ, на четвер у Генпрокуратуру в рамках кримінальної справи стосовно другого президента України Леоніда Кучми викликали на допит Деркача, Медведчука і Марчука.

Марчук прибув на допит у четвер близько 10:00 ранку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня