У Запорізькій області в міліції помер засуджений

У Запорізькій області в міліції помер засудженийУ Запорізькій області в ізоляторі тимчасового утримання помер громадянин, засуджений за незаконний обіг наркотичних речовин, заявив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

“Сьогодні надійшло повідомлення із Запорізької області про смерть в ізоляторі тимчасового утримання затриманого за наркотики і засудженого до трьох років”, – сказав міністр.

За його словами, вказаний чоловік перебувала в ІВС і після рішення суду його повинні були перевести в слідчий ізолятор. Але через відсутність у медичних документах довідки про проходження флюорографії, у СІЗО засудженого не приймали. У результаті чого він утримувався в ІВС.

Протягом одного дня чоловікові 4 рази ставало погано, через що його 4 рази відвозили до лікарні і 4 рази лікарня хворого не брала, посилаючись на те, що немає лікарів, зазначає Могильов. В результаті чоловік помер (у нього були серйозні захворювання серця і шлунково-кишкового тракту). Як зазначив міністр, у даний час порушено кримінальну справу, проводяться перевірки щодо, як співробітників міліції, так і лікарів.

Також міністр додав, що в першому кварталі цього року в міськрайвідділі міліції померли 13 затриманих. З цього них – 9 раптових смертей і 4 самогубства.

Нагадаємо, вчора генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив що, його відомство посилить боротьбу проти застосування тортур органами внутрішніх справ щодо громадян.

Крім того, у березні на четвертому місяці процесу у справі померлого в травні 2010 року в Шевченківському РУВС 19-річного студента Ігоря Індмла суддя висловила сумніви щодо правдивості висновків судмедекспертів, і зараз вирішується питання про проведення повторної експертизи.

Нагадаємо, смерть студента в райвідділі викликала великий резонанс у суспільстві і призвела до низки протестів серед молоді. Справа перебуває під особистим контролем Віктора Януковича.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня