Могильов вимагає відкинути необґрунтовані зупинки автомобілів працівниками ДАІ

Могильов вимагає відкинути необґрунтовані зупинки автомобілів працівниками ДАІМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив про необхідність абсолютного відкидання необґрунтованого зупинення співробітниками ДАІ транспорту на дорогах.

“Потрібно абсолютно відкинути факти необґрунтованого зупинення транспорту”, – сказав міністр.

Він зазначив, що завдання співробітників ДАІ – “не гонитва за протоколами”, адже з більшою частиною порушень, які не створюють аварійної ситуації, необхідно проводити профілактичні заходи. І тільки в тих випадках, якщо водій автомобіля злісно порушує правила дорожнього руху, його необхідно адміністративно карати.

“Наше завдання – запобігти ДТП шляхом попередження і покарання особливо злісних”, – зазначив він.

Могильов наголосив, що українській міліції необхідно прагнути до того, щоб не зупиняти автомобілі, водії яких їдуть, не порушуючи правил дорожнього руху.

Водночас, він наголосив, що складно змінити підходи 22-тисячного колективу співробітників ДАІ до роботи.

Також Могильов висловив ініціативу про те, щоб за керування автомобілем без водійського посвідчення виставляти на аукціон автомобіль, і в разі викупу автомобіля його господарем, 20% вартості автомобіля спрямовувати до бюджету.

За його словами, МВС вже підготувало наказ, за ​​яким визначені способи несення служби ДАІ.

Могильов також заявив, що планується відновити роботу 34 стаціонарних постів на території України.

За його словами, патрулювання на службовому автотранспорті співробітники ДАІ повинні вести тільки на автомобілях, обладнаних маячками, і рухатися ці автомобілі повинні між стаціонарними постами ДАІ. У межах населених пунктів дозволяється піше патрулювання співробітників ДАІ з використанням спеціальних технічних засобів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня