Глава МВС запропонував вилучати автомобілі за водіння у п`яному стані або без прав

Глава МВС запропонував вилучати автомобілі за водіння у п`яному стані або без правМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов вважає, що за керування автомобілем у нетверезому стані або без прав треба вилучати транспортний засіб і продавати його з аукціону, надавши власнику право викупу.

Про це міністр заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

“З моєї точки зору, нам необхідно міняти штрафні санкції. Вони повинні бути чітко розписані”, – сказав Могильов.

Зокрема, він зазначив, що за керування автомобілем у нетверезому стані, якщо б була така законодавча норма, можна було б продати транспортний засіб з аукціону, надавши право власнику викупити своє авто, але при цьому 20-30% від вартості автомобіля має бути сплачено до бюджету.

“І тоді так звані мажори подумають чи варто п`яним сідати за кермо чи ні”, – припустив Могильов, зазначивши, що він не є законодавцем і це питання, якщо воно гідне уваги, повинне розглядати Верховна Рада.

Як повідомлялося, Могильов зобов`язав Державтоінспекцію припинити практику безпідставної зупинки автомобілів, а також планування показників кількості складених протоколів за порушення правил дорожнього руху.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня