Прокуратура направила до суду справу проти колишнього голови одного з управлінь КМДА

Прокуратура направила до суду справу проти колишнього голови одного з управлінь КМДАПрокуратура Києва сьогодні, 31 квітня, направила до Печерського райсуду справу за обвинуваченням начальника Головного управління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка в перевищенні й зловживанні службовим повноваженнями.

Як йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Києва, слідчий відділ Управління Служби безпеки в Києві завершив розслідування кримінальної справи за звинуваченням Кухаренка, який підозрюється в завданні шкоди державі на суму понад 1,5 млн. гривень внаслідок зловживання службовим становищем і перевищення службових повноважень.

Прокуратура Києва 31 березня затвердила обвинувальний висновок по даній кримінальній справі і направила його до Печерського суду для розгляду по суті.

Прокуратура наголошує, що санкція за вчинення таких злочинів передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

Раніше Кухаренко був відсторонений від обов`язків.

Нагадаємо, у вересні минулого року Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про взяття під варту начальника Головного управління охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації Руслана Кухаренка. Екс-чиновника затримали в рамках кримінальної справи N1618, порушеної проти Кухаренка за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня