Чернівецька міськрада відправила у відставку мера міста, який п`ять разів поспіль перемагав на виборах

Чернівецька міськрада відправила у відставку мера міста, який п`ять разів поспіль перемагав на виборахЧернівецька міська рада відправила у відставку мера міста Миколу Федорука.

За дострокове припинення повноважень мера проголосували 42 депутати. Один – проти, три бюлетені визнані недійсними.

Усього було видано 46 бюлетенів. 15 бюлетенів погасили в зв`язку з тим, що депутати відмовилися голосувати. При цьому троє членів фракції ВО Свобода виступили проти усунення мера міста і демонстративно порвали бюлетені для таємного голосування.

Таким чином, дострокове припинення повноважень Федорука підтримали понад двох третин складу ради. Федорук подякував присутнім, попрощався і залишив залу засідань.

Виконуючим обов’язки мера міста став Віталій Михайлишин. Він оголосив про підписання свого першого розпорядження – про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови Миколи Федорука.

Нагадаємо, восени 2010 року Федорука вп`яте поспіль було обрано мером Чернівців. Його кандидатуру на виборах 31 жовтня 2010 підтримали 60% виборців.

За матеріалами МолБук
 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня