На кордоні з Росією затримали українця з літром ртуті

На кордоні з Росією затримали українця з літром ртутіГромадянин України спробував вивезти до Росії літр ртуті, але його затримали співробітники митниці спільно з представниками СБУ.

При проведенні митного контролю пасажирського потяга сполученням Львів – Адлер службовий собака Дейзі спрацював на громадянина України та його дорожню сумку, повідомляють у Державній митній службі України.

Згідно з наданими проїзними документами пасажир прямував до Російської Федерації зі станції Харцизськ до станції Таганрог – пасажирський.

При митному огляді під верхнім одягом, у шкіряній сумці на ремені, під лівою рукою було виявлено скляну пляшку темно-зеленого кольору, в якій містилася рідина сріблястого кольору, об`ємом один літр. За попередніми даними, виявлена ​​речовина – ртуть, переміщення якої через митний кордон заборонено.

Про пригоду складено протокол про порушення митних правил за статтею 352 Митного кодексу України. Предмет порушення вилучено. Триває розслідування.

Нагадаємо, 15 березня Віктор Янукович звільнив заступника голови Державної митної служби Віктора Бондаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня