Адвокат Лозінського домагається виправдувального вироку

Адвокат Лозінського домагається виправдувального вирокуАдвокат екс-депутата Віктора Лозінського Віктор Грицюк просить суд виправдати свого підзахисного.

Про це він сказав сьогодні, 31 березня, в суді.

“Я прошу для Віктора Лозінського виправдувального вироку”, – заявив Грицюк.

“Будь-який інший вирок буде не тільки несправедливий для Лозінського, але й буде в поразці судової системи”, – сказав він.

При цьому адвокат наголосив, що в матеріалах справи слідчі не надали доказів провини Лозінського за звинуваченням в умисному знищенні чужого майна – автомобіля ВАЗ, а також за звинуваченням в умисному вбивстві з хуліганських спонукань Валерія Олійника.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України просить суд засудити колишнього народного депутата Віктора Лозінського до довічного ув`язнення.

Як повідомлялося, 16 червня 2009 року в Голованівському районі Кіровоградської області стався інцидент за участю на той час народного депутата Віктора Лозінського (обраний за списком БЮТ), прокурора Голованівського району Євгена Горбенка, начальника райвідділу міліції Михайла Ковальського, в результаті чого загинув 55-річний місцевий житель Валерій Олійник.

Лозінський обвинувачується за 6-ма статтями Кримінального кодексу, одна з яких – стаття 115 (умисне вбивство), передбачає покарання позбавленням волі терміном на 15 років або довічне ув`язнення. Горбенко і Ковальський обвинувачуються за кількома статтями КК, одна з яких – 364 (зловживання службовим становищем), передбачає санкцію до 10 років позбавлення волі.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня