У Тернополі затримали розробника порнографічних сайтів

У Тернополі затримали розробника порнографічних сайтівУ Тернополі затримали місцевого жителя, який розробив за кілька місяців більше десяти порнографічних сайтів.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов`язаними з торгівлею людьми УМВС в Тернопільській області, Георгій Кондратюк, чоловік зайнявся розробкою порносайтів кілька місяців тому. Для створення сайтів матеріали брав з іноземних порталів та уривків з порнофільмів з власної колекції.

Крім того, зловмисник розміщував у мережі банерну рекламу своїх сайтів.

За кожне відвідування сайту рекламодавець оплачував власнику сайту певну суму віртуальних грошей через платіжну систему web-money, яку згодом житель Тернополя через банківські установи переводив у готівку і використовував для власних потреб.

При проведенні обшуку у підозрюваного в кіберзлочинності міліціонери вилучили комп`ютерну техніку, за допомогою якої створювалися порносайти, програмне забезпечення, диски із забороненою відеопродукцією. Вилучені матеріали носять ознаки порнографії, підтверджують висновки комп`ютерно-технічної експертизи. Зараз правоохоронці перевіряють, чи не було там дитячої порнографії.

Затриманий має технічну освіту, одружений, виховує півторарічну доньку. Проти нього порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 301 Кримінального кодексу України, санкція статті – обмеження волі терміном до п`яти років.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня