ЗМІ: Мер Слов`янська має намір подати до суду на YouTube через ролик з лайкою

ЗМІ: Мер Слов`янська має намір подати до суду на YouTube через ролик з лайкоюГрадоначальниця Слов`янська Донецької області Неля Штепа, що оскандалилася на своїй прес-конференції з приводу 100 днів на посаді мера, має намір судитися з відеопорталом YouTube.

Штепа “планує судитися з YouTube за поширення ролика, на якому вона сказала те, чого не говорила”, – повідомляє програма Максимум телеканалу ICTV.

Журналісти провели розслідування, намагаючись знайти Саню, на якого посилалася пізніше градоначальниця. Проте двоє Олександрів, комендант і працівник їдальні в міськраді Слов`янська, не працювали в день прес-конференції.

Втім, Штепа і сама відмовилася від версії про Саню. “Я не кликала Саню. Я запитала,  може, коли там, я не знаю”, – сказала вона авторам журналістського розслідування.

У сюжеті йдеться також про те, що останнім часом Штепа захистила кандидатську дисертацію і вийшла заміж за свого водія, який на 15 років молодший за неї.

Нагадаємо, причиною скандалу стало те, що на прес-конференції у відповідь на запитання журналістки Штепа прошепотіла в мікрофон: “Сука …”. Пізніше вона заявила пресі, що кликала електрика Саню. “А журналістів я обожнюю і дуже прихильно до них ставлюся”, – наголосила політик.

Неля Штепа обрана Слов`янським міським головою на виборах, які відбулися 31 жовтня 2010 року. Член Партії регіонів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня