У Тернополі затримали розробника порнографічних сайтів

У Тернополі затримали розробника порнографічних сайтівЖителі будинків, які розташовані поруч з Пейзажною алеєю в Києві разом з меценатами почали збирати гроші на нову скульптуру Маленького принца, пише Комсомольская правда в Украине.

Як пише видання, відновленню пам`ятник не підлягає. На його виготовлення необхідно 25 тисяч гривень.

“Прикро, що мистецтво викликає зовсім не ті емоції, які повинно. Мені доведеться робити нового Принца. З нуля цю роботу провести досить складно. Минулого разу я працював півтора місяці. Потрібно зробити новий каркас, замовити мозаїку. Дуже хотілося б закінчити роботи до Дню Києва, але це залежить і від наявності коштів “, – сказав автор скульптури Костянтин Скретуцький.

“Ми вже звернулися до меценатів. Для того щоб відновити скульптуру, потрібно 20-25 тисяч гривень. Це багато – ми не зможемо відразу оплатити роботи. А до французького посольства в Києві, яке допомагало встановити Принца минулого разу, звертатися просто соромно. Другий раз просити гроші на те, що розбили українці, ми не можемо. Тому всі витрати беремо на себе “, – розповіла мешканка сусіднього зі сквером будинку Марина Соловйова.

Нагадаємо, мозаїчну скульптуру головного героя казки французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері Маленький принц відкрили в Києві на Пейзажній алеї 13 листопада 2010. Це був подарунок Французького культурного центру українським дітям. Скульптура Маленького принца в Києві стала третьою в світі – такі ж були встановлені у Франції і США. Створення скульптури фінансувалося меценатами без залучення державних коштів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня