Мельниченко: ГПУ розслідуватиме інші злочини, задокументовані на записах

Мельниченко: ГПУ розслідуватиме інші злочини, задокументовані на записахКолишній співробітник Держохорони, майор Микола Мельниченко заявив, що в Генпрокуратурі його допитували по записах, які не пов`язані з убивством журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це він сказав після відвідин Генеральної прокуратури.

“Відбулися слідчі дії, дуже важливі для подальших кримінальних справ – мене сьогодні допитували по записах, які не стосуються Гонгадзе”, – сказав Мельниченко.

Він назвав це “важливим кроком” для подальшого розслідування “не тільки вбивства Гонгадзе, а й інших злочинів, які задокументовані на записах”.

Як уточнив Мельниченко, це зроблені ним записи. “Я не виключаю, і так повинно бути, щоб розслідувалися всі злочини, які задокументовані на записах. Я наголошував, що на записах є факти фальсифікації президентських виборів, і далі, далі, далі”, – заявив Мельниченко.

Нагадаємо, сьогодні Микола Мельниченко в черговий раз відвідав Головне слідче управління Генеральної прокуратури. Проте раніше його викликали у справі, порушеній проти другого президента України Леоніда Кучми.

Також сьогодні в Головному управлінні з особливо важливих справ Генпрокуратуру відвідав екс-голова РНБО Євген Марчук в якості свідка у справі проти Леоніда Кучми. Вчора у цій же справі слідчий допитав у якості свідка колишнього голову Адміністрації Президента Віктора Медведчука.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня