Чорновіл: Американський адвокат Кучми відомий своїми антиукраїнськими переконаннями

Чорновіл: Американський адвокат Кучми відомий своїми антиукраїнськими переконаннямиЮристи Леоніда Кучми оцінили не всі наслідки запрошення Алана Дершовіца для захисту екс-президента, оскільки американський адвокат відомий своїми антиукраїнськими переконаннями.

Таку думку вкоментарі журналу WEEKLY.UA висловив народнийдепутат України Тарас Чорновіл.

Зайого словами, “Дершовіц – помітнафігура в юридичному світі. Його стараннямиуникнув газової камери відомийафроамериканський футболіст Сімпсон,який зарізав свою дружину. Адвокатзнайшов свідків, котрі чули, якполіцейський, що зібрав на місці злочинудокази, одного разу промовив слово”ніггер”. І хоча він сказав це багатороків тому і зовсім з іншого приводу,Дершовіц переконав присяжних, щополіцейський не був безстороннім і мігсфабрикувати фальшиві докази протичорношкірого Сімпсона”.

За словамидепутата, “вибір Дершовіца, якийвходить у топ-десятку найвідомішихєвреїв світу за версією газети JerusalemPost, зрозумілий. Однією своєю участю впроцесі він покликаний дати світовогорозголосу справі Кучми”.

Але,схоже, каже Чорновіл, “юристиекс-президента оцінили не всі наслідкизапрошення Дершовіца, що також відомийсвоїми антиукраїнськими переконаннями,і навіть був викликаний до суду вАвстралії за висловлення про “масштабну”участь українців у Голокості”.

Нагадаємо,30 березня сайт Президентського фондуКучми Україна повідомив, що до команди,яка представляє інтереси Кучми увідкритійу проти нього справі, приєднавсяДершовіц. Він став спеціальним радникомдругого Президента України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня