Ющенко довіряє плівкам Мельниченка, але не вірить, що вбити Ґонґадзе наказав Кучма

Ющенко довіряє плівкам Мельниченка, але не вірить, що вбити Ґонґадзе наказав КучмаПрезидент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко в ефірі одного з українських телеканалів сказав, що довіряє записам колишнього співробітника Держохорони Миколи Мельниченка, які були зроблені в кабінеті Президента України (1994-2005рр) Леоніда Кучми.

Про це повідомляє УНН.

“З одного боку, те, як виглядали записита свідчення, які були в записах, вони виглядали дуже правдоподібно, і тому я їмдовіряю, тому що те життя, яке я знав, в тому числі і в кабінеті Президента, намій погляд, воно було досить адекватно до того, що було на плівці”, -додав він.

Також Ющенко вважає, що за характеромотримання цих записів, “зусиль одного охоронця, звичайно, мало, коли миговоримо про цілу службу, про цілі регламенти, які щодня, щодоби минають упершому кабінеті країни, то без певного серйозного патрона – це не моглостатися”.

Він заявив, що не допускає того, що ПрезидентУкраїни (1994-2005 рр.) Леонід Кучма міг наказати вбити журналіста Георгіяmso-fareast-font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:RU;mso-bidi-language:AR-SA`>Ґонґадзе.

“Я не допускаю того, що Кучма якПрезидент, як людина просто взяв, підняв телефон і наказав: знищить цю людину.Я зараз спробую сам собі аргументувати. Ну, по-перше, не було цих мотивівтаких, щоб говорити з журналістом вже через такі методи. Насправді, я думаю, щоці відносини не могли мати таку природу – вбивство. Тобто, вони мали жорсткуприроду, переслідування, стеження, могли робити показові побої і щось інше, алещоб Президент України припустився думки, щоб кого-то вбити …”, – додаввін.

Ющенко також вважає, що якщо президентуприходить думка когось убити, “то ми тоді маємо справу з клієнтомПавлівки”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня