Аль-Джазіра: Спільники Каддафі залишають Лівію

Аль-Джазіра: Спільники  Каддафі залишають ЛівіюДеякі сподвижники лівійського лідера Муамара Каддафі залишають Лівію, повідомив телеканал Аль-Джазіра.

“Низка близьких Каддафі (чиновників)залишає Лівію через сусідній Туніс”, – сказано в повідомленні, в якому неуточнюється, хто саме вирішив піти з політичної арени у важкі для Каддафі часи.

За даними телерадіомовної корпорації Бі-бі-сі,серед тих, хто вирішив залишити Лівію, – міністр нафтової промисловості, головаміністерства розвідки, а також заступник голови МЗС. Всі вони зараз чекають навиліт з аеропорту Тунісу.

Раніше у четвер міністр закордонних справкраїни Муса Куса залишив свій пост і прибув до Великобританії з метою отримання там політичного притулку. Лівійський уряд підтвердив, що Куса залишив свійпост, попросивши дозвіл виїхати до Тунісу на лікування.

За даними агентства Reuters, причиноювідставки голови МЗС стала його незгода з діями влади Лівії, яка відкриливогонь по мирних громадянах.

Міністр закордонних справ ВеликобританіїВільям Хейг розцінив цей вчинок Муси Куси як свідчення того, що “режимКаддафі розколотий, перебуває під тиском і руйнується зсередини”,відзначає Бі-бі-сі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня