Наливайченко: Матеріали, що підтверджують спостереження СБУ за Гонгадзе, було знищено

Наливайченко: Матеріали, що підтверджують спостереження СБУ за Гонгадзе, було знищеноКолишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що матеріали щодо операції Провокатор, яка проводилася СБУ в 2000 році, під час якої співробітники СБУ вели спостереження за журналістом Георгієм Ґонґадзе, ймовірно, були знищені.

Про це він повідомив в ефірі 5 каналу.

“Мені було відомо про цю інформацію. Ми також досліджували це іпередавали до Генпрокуратури. Безумовно, така операція була. Більш того, вонабула розслідувана і матеріали були передані. На жаль, матеріали з цієїоперації, я думаю, були знищені, особливо щодо кінцевого етапу операції. І ясно,що це також незаконна дія, яка стане предметом дослідження Генпрокуратури”, – заявив Наливайченко.

Нагадаємо, 5 березня Наливайченко заявив, що на місці загибелі mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:RU;mso-bidi-language:AR-SA`>Ґонґадзе знайшли ще сім тіл.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня