Команда співучого “мера всіх киян” тупо вкрала землі на 70 мільярдів

В Києві було незаконно роздано 750 гектарів землі.
Про це заявив під час звіту у Київраді голова КМДА Олександр Попов.

“Недопустимі факти, коли 750 гектарів київських земель видано Київрадою без підготовки будь-якої землевпорядної документації”, – заявив він.

“Непоодинокі випадки, коли на одному засіданні Київради з голосу приймалися більше 100 земельних питань. Особи, які не проживають у Києві роздано безоплатно близько 75 гектарів київських земель. До речі, ці люди про це і знати не знали. Як кажуть правоохоронні органи, власниками вони були деякий час, а потім всі ці землі стікалися до декількох великих фірм”, – додав Попов.

За його словами, створений у Київраді механізм “дозволив окремим ділкам протягом двох місяців оформити декілька гектарів землі в центрі столиці”.

При цьому він відзначив, що прості кияни не отримали землі. “Якщо подивитись, то там немає руху черги. Люди не отримували землю”, – сказав Попов.

За його словами, схема незаконного отримання землі була такою: подавалася заява до Київради, через місяць подавалася своя редакція договору купівлі-продажу ділянки в суд, який визначав, що договір укладений за ціною, яку визначив заявник.

“При цьому ні юридичні служби Київради, ні керівництво не реагували на це, не ходили в суд. І так ділянки з безцінь переходили у власність”, – заявив Попов.

“Результат діяльності “вражаючий” – втрачену землю можна оцінити від 60 до 70 мільярдів гривень”, – наголосив голова КМДА.

За його словами, за ці кошти можна було збудувати 1200 дитячих садочків, 400 шкіл, 15 мостів, 4 нові окружні дороги.

“За ці гроші київ би дійсно став європейською столицею”, – наголосив Попов.

Від “Аратти”: Ситуація з майном громади у столиці викликає подив. Точніше, подив викликають дії влади.

Голова КМДА мало не кожного тижня сповіщає киян про нові й нові “здобутки” клептоманів Космоса в обкраданні киян. Правоохоронці влаштовують гучні й видовищні арешти дрібних клерків. При тому, власне ті, хто стояв за цим зухвалим дерибаном – залишаються поза “кадром”. Наприклад, чинний мер Леонід Черновецький. Що, у правоохоронців є документальні факти, що весь цей час мер перебував з місією на МКС на орбіті Землі? Чи встановлював ділові контакти з інопланетянами?

Чому нікого не цікавить зростання добробуту депутатів Киїівради, які за дивним збігом обставин, абсолютно безкорисно ухвалювали рішення з неприкритого дерибану громадської власності?

Чому, врешті, ніхто досі не запитав Віктора Ющенка, чому він практично неприховано кришував те, що відбувалося у столиці? Не знав? Це казочки для діточок дошкільного віку.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня