Наливайченко: Викрадення Абу-Сісі не могло бути не поміченим українськими спецслужбами

Наливайченко: Викрадення Абу-Сісі не могло бути не поміченим українськими спецслужбамиКолишній глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що викрадення громадянина Палестини Дірара Абу-Сісі на території України не могло бути не поміченим вітчизняними спецслужбами.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

“Говорячи за той період, коли я працював, – це, точно, було не можливо. Кожен професіонал, який і у нас в системі працював, і Прикордонній службі, і в адміністрації Прикордонної служби та й багато інших видів контролю існують, де зовсім не просто, у всякому разі було неможливо, нелегально через кордон українця чи іноземця перевезти, викрасти, заманити будь-яким чином. Я знаю про що я говорю, бо насправді ми вибудовували і знімали ті недоліки, які були до нашої роботи. Була впроваджена електронна система обліку в`їзду та виїзду, тобто всі рішення суду, боргові зобов`язання, адже в державі на 2009 рік вже ця система була запущена. Вона називається Аркан, вона і зараз, я думаю, працює і вдосконалюється. Тому мені важко уявити – як могло таке статися на території нашої держави”, – заявив Наливайченко.

“Якщо працювали іноземні спецслужби, то ніхто не заважає, у нас канали взаємного інформування є, з`ясувати і СБУ, і МЗС, чи була така операція. А якщо вона була – вона була абсолютно незаконною”, – наголосив екс-глава СБУ.

28 березня повідомлялося, що адвокат Абу-Сісі переконаний, що операція з викрадення його підзахисного з України не могла бути проведена ізраїльськими спецслужбами без участі СБУ.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня