Голос із СІЗО: Луценко в інтерв`ю Корреспонденту назвав головні причини свого арешту

Голос із СІЗО: Луценко в інтерв`ю Корреспонденту назвав головні причини свого арештуЕкс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в інтерв`ю Корреспонденту розповів про висунуті йому звинувачення, а також назвав головні причини свого арешту.

“Безумовно, почуття помсти – одна з головних причин мого арешту. І охочих його задовольнити досить багато”, – заявив Луценко.

“Друга причина – необхідність показово покарати за підтримку Тимошенко під час виборів і після них. Завдання – посіяти страх. Третя причина – бажання показово жорстоко закрити Майдан, що лякає нинішню владу у страшних снах”, – додав він.

Екс-міністр також заявив, що його викликали в прокуратуру після оприлюднення факту реабілітації лідера донецького організованого злочинного угруповання [Гіві] Немсадзе (Луценко називав його ватажком одного з найкривавіших ОЗУ Донбасу; Немсадзе кілька років перебував у міжнародному розшуку, але восени 2010-го після добровільної явки в ГПУ суд відпустив його на волю – ред.), на рахунку якого до 2004 року 47 вбивств.

“Як екс-глава МВС заявив, що це стало можливим за рахунок відновлення при новій владі системи недоторканних кримінальних авторитетів, які активно впливають на економічні та політичні процеси”, – зазначив Луценко.

Корреспондент поцікавився в екс-міністра, чому влада активно взялася за Тимошенко і близьких до неї людей, але не чіпає Ющенка і його оточення.
“Усі справи зараз підпорядковані логіці “cвій-чужий”. Ющенко для нинішньої влади – свій. Він продав шкуру Дракона, вбитого Майданом, яка чудово підійшла Януковичу. Мало того, Дракон став сильнішим через переконання, що все продається. Або боїться. Звідси – арешти інакодумців. Я бачу за мету довести, що це не так”, – зауважив він.

Повне інтерв`ю з Юрієм Луценком читайте в № 12 видання Корреспондент від 1 квітня 2011 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня