Мельниченко припускає, що на допит у справі Гонгадзе викличуть Путіна і Медведєва

Мельниченко припускає, що на допит у справі Гонгадзе викличуть Путіна і МедведєваКолишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко припускає, що Генеральна прокуратура України викличе на допит прем`єр-міністра Росії Володимира Путіна і президента Росії Дмитра Медведєва у кримінальній справі, порушеній проти колишнього президента Леоніда Кучми за підозрою в його причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

“Я думаю, що слідчий звернеться з клопотанням, щоб допитали Путіна і Медведєва. А що їм приховувати? Те, що вони дадуть свідчення, тільки піде їм на користь”, – зазначив Мельниченко.

За його словами, вони можуть підтвердити факт звернення Кучми до тодішнього керівництва Росії з проханням вплинути на екс-співробітника президентської охорони для того, щоб докази причетності Кучми до вбивства Гонгадзе не було передано до Генпрокуратури.

“На моє переконання, Володимир Путін (екс-президент Росії) і Дмитро Медведєв (екс-глава адміністрації президента Росії) повинні дати свідчення, як Кучма просив, падав на коліна, щоб Путін врегулював питання (з Мельниченком)”, – сказав Мельниченко.

Крім того, на думку екс-співробітника охорони президента, Генпрокуратура повинна допитати колишнього генерального прокурора Михайла Потебенька.

“Потебенька слід допитати, тому що Кучма розмовляв з ним про Гонгадзе до зникнення журналіста”, – додав він.
На переконання Мельниченка, маж бути порушено кримінальні справи проти тих, хто перешкоджав розслідуванню справи відразу ж після зникнення Гонгадзе.

Як повідомлялося, колишній президент України Віктор Ющенко сумнівається у тому, що Кучма віддавав вказівки про вбивство Гонгадзе.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня