Луценко: Хто вірить, що порушать справу проти Азарова, який доповідав Кучмі про розкрадання Бакая

Луценко: Хто вірить, що порушать справу проти Азарова, який доповідав Кучмі про розкрадання БакаяКолишній організатор акцій України без Кучми Юрій Луценко в інтерв`ю виданню Корреспондент заявив, що не відчуває задоволення у зв`язку з порушенням кримінальної справи щодо екс-президента України.

“Здавалося б, я повинен радіти висуненню звинувачення Кучмі у справі Георгія Гонгадзе, адже я був керівником акції Україна без Кучми в 2000-му, яка не дала замовчати вбивство журналіста”, – заявив Луценко в інтерв`ю з Лук`янівського СІЗО.

“У моєму кабінеті глави МВС у 2005-му дали перші свідчення співучасники розправи з міліцейської розвідки”, – зазначив він, додавши, що за результатами роботи СБУ і МВС у 2009-му був затриманий причетний до вбивства генерал Олексій Пукач.

“Зараз начебто має відповісти замовник. Але почуття задоволення немає. Не відпускає відчуття фарсу. Як інакше назвати перекваліфікацію звинувачення для Пукача, а потім і для Кучми з” замовного вбивства “(без терміну давності) в” віддачу незаконного розпорядження “(термін давності вже закінчився)? “, – заявив Луценко.
“Я думаю, що фарсом переслідування Кучми його послідовники створюють димову завісу навколо репресій над антикучмістами”, – зазначив він і припустив, що ніяких очікуваних суспільством наслідків для екс-президента цей процес не принесе.

“Або хтось повірить, що визнані доказом плівки Мельниченка приведуть до порушення справи проти Азарова, який, як зафіксовано, доповідає Кучмі про погано замасковані мільйонні розкраданнях Ігоря Бакая в Нафтогазі для поповнення виборчої казни?”, – запитав Луценко.

Повне інтерв`ю з Юрієм Луценком читайте в № 12 видання Корреспондент від 1 квітня 2011 року.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня