ЗН: Соратниця Ющенка отримає посаду в Адміністрації Януковича

ЗН: Соратниця Ющенка отримає посаду в Адміністрації ЯнуковичаЕкс-заступник глави секретаріату президента Віктора Ющенка Марина Ставнійчук найближчим часом буде призначена на посаду в Адміністрації Президента Віктора Януковича.

За інформацією ZN.UA, відповідний проект указу вже підготовлений. Джерело в АП повідомило, що Ставнійчук, швидше за все, буде призначена на посаду заступника голови президентської Адміністрації. У той же час не виключено, що вона стане радником глави держави.

На новій посаді Ставнійчук буде займатися питаннями конституційного процесу, зокрема, займатиметься роботою Конституційної асамблеї. Крім того, до сфери її відповідальності будуть віднесені питання зміни виборчого законодавства.

Коментуючи рішення про призначення Ставнійчук в Адміністрацію Президента, джерело видання в АП сказало: “Член Венеціанської комісії – це занадто серйозний ресурс для того, щоб залишати його опозиції”.

Сама Ставнійчук на запитання про можливість призначення на посаду в АП відповіла: “Я це не коментую”.

Ставнійчук є членом Венеціанської комісії (Європейської комісії за демократію через право). З 1999 по 2007 рік обіймала посаду заступника голови ЦВК, з червня 2007 року по березень 2010-го була заступником глави секретаріату президента Віктора Ющенка – представником президента в Конституційному суді – представником президента у Центральній виборчій комісії.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня