Apple подарувала Юлії Тимошенко iPad2 з дизайном від Louis Vuitton

Apple подарувала Юлії Тимошенко iPad2 з дизайном від Louis VuittonАмериканська корпорація Apple на честь свого 35-річчя презентувала лідеру партії Батьківщина Юлії Тимошенко ексклюзивну версію нового планшетника iPad2, виконаного спільно з дизайнерами модного дому Louis Vuitton.

Як повідомили джерела в компанії Apple, гаджет оснащений потужним двоядерним процесором Apple A5 і двома відеокамерами, задня кришка планшетника виконана в традиційному для Louis Vuitton оформленні і прикрашена стразами.

Офіційних коментарів з цього приводу ні від представників Apple, ні від самої Тимошенко поки не надходило.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко є прихильницею знаменитого планшетного комп`ютера IPad і неодноразово з`являлася з ним на публіці, за допомогою якого політик веде свій мікроблог на сервісі Тwitter.

Вчора Юлія Володимирівна заявила, що готова побитися об заклад на свій iPad, що Президент України Віктор Янукович не зуміє з першого разу вимовити столицю Брунею.

iPad 2от компанії Apple був представлений 2 березня, голова корпорації Стів Джобс, що перебуває у безстроковій відпустці за станом здоров`я, провів презентацію планшетного комп`ютера.

Корреспондент.net вітає своїх читачів з 1 квітня і бажає гарного настрою.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня