Мельниченко заявив, що Кучма і Марчук прибули до ГПУ через чорний вхід

Мельниченко заявив, що Кучма і Марчук прибули до ГПУ через чорний вхідКолишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко заявив, що в будівлі Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури перебувають колишній президент (1994-2005) Леонід Кучма, а також колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Євген Марчук.

“Кучма і Марчук перебувають в приміщенні Головного слідчого управління. Я з ними не стикався, але бачив, як заїхав Кучма через чорний вхід і як зайшов Марчук”, – повідомив Мельниченко.

За його словами, Кучма дуже активно готується до проведення очної ставки з ним, яка планується на 4 квітня, а Марчук прибув як свідок у рамках справи про причетність екс-президента до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

“Я думаю, що він (Кучма) дуже активно ознайомлюється з матеріалами справи і дуже професійно підходить до того, щоб довести свою невинність, – сказав Мельниченко журналістам після виходу з Головного слідчого управління Генпрокуратури. – Сьогодні був додатковий допит. Слідчий уточнив деякі питання. Я думаю, що до понеділка готуються дуже серйозно”.

Відповідаючи на запитання, які шанси того, що в понеділок, відбудеться очна ставка між ним і Кучмою, Мельниченко сказав: “Я буду. Якщо буду живий і здоровий, я буду. Думаю, що Леонід Данилович також буде”.

При цьому, відповідаючи на запитання, що може перешкодити проведенню очної ставки між ним і Кучмою, екс-офіцер Держохорони припустив: “Леонід Данилович може поміняти адвоката, може взяти адвоката, у якого є конфлікт інтересів, може прийти без адвоката. Леоніда Даниловича можуть фізично усунути. Я цього не відкидаю”. “Леоніда Даниловича немає в живих – і багатьом олігархам це буде на руку”, – пояснив Мельниченко.

Журналісти перебувають біля входу в Головне слідче управління Генпрокуратури з 9:00 в очікуванні Мельниченка, який заздалегідь повідомив про час свого приходу. Інформації про плани відвідин Кучмою слідчого в п`ятницю не було. До того ж з ранку екс-президент не входив до Генпрокуратури через головний вхід.

Як повідомлялося, раніше Кучма спрогнозував очну ставку з Мельниченком 4 квітня.

Учора, 31 березня, у Головному управлінні з особливо важливих справ Генпрокуратури вже допитували Євгена Марчука, а за день до цього слідчий допитав Віктора Медведчука.

30 березня, перед допитом в Головному слідчому управлінні ГПУ екс-президент Леонід Кучма прокоментував інформацію про нібито наміри відомства в рамках розслідування справи проти нього допитати Леоніда Деркача, Віктора Медведчука і Євгена Марчука. “Я думаю, і Марчук, і Медведчук – відомі люди – давали свідчення”, – сказав Кучма.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня