У Тернопільській області порушили справу проти співробітника ДАІ

У Тернопільській області порушили справу проти співробітника ДАІУ Тернопільській області в результаті халатності інспектора ДАІ 180 водіїв-порушників уникли відповідальності.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна, протягом 2010 року лейтенант ДАІ направив для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби Козівського районного управління юстиції 180 постанов у справі про адміністративне правопорушення на загальну суму 94,3 тисяч грн.

Оскільки ці постанови були неналежним чином оформлені і не відповідали вимогам чинного законодавства, працівники відділу Державної виконавчої служби винесли постанови про відмову у відкритті виконавчого провадження.

У свою чергу, інспектор ДАІ після повернення зазначених постанов не оскаржив відмову у відкритті провадження і не направив справу для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби Козівського районного управління юстиції.

За словами Долішної, внаслідок цього 180 осіб уникли адміністративної відповідальності, і до зведеного бюджету не надійшло 94,3 тисяч грн.

Також під час перевірки виявлено, що інспектор ДАІ втратив 86 оригіналів постанов по справах про адміністративні правопорушення за період 2010 року на загальну суму 37,6 тис. грн.
За фактом службової недбалості прокурор Козівського району порушив проти інспектора ДАІ кримінальну справу за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня