Генпрокуратура скерувала до суду справу проти Пукача

Генпрокуратура скерувала до суду справу проти ПукачаГенеральна прокуратура України затвердила обвинувальний вирок у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього начальника зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача.

Як повідомили у відомстві, ГПУ 31 березня затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі за обвинуваченням Олексія Пукача за ч. 2 ст. 365, ч. 3 ст. 364 КК України та ч. 3 ст. 166 та п. п. “в”, “і” ст. 93 КК України 1960 року.

“Досудовим слідством встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа стосовно яких розслідується в окремому провадженні, в травні-вересні 2000 року перевищив владу і свої службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського та журналіста Георгія Гонгадзе та 17 вересня 2000 навмисне скоїв вбивство останнього”, – сказано в повідомленні Генпрокуратури.

Також, за версією ГПУ, в липні 2003 року Олексій Пукач, “зловживаючи своїм службовим становищем, дав протиправну вказівку підлеглим працівникам міліції знищити офіційні документи, в тому числі щодо незаконного зовнішнього спостереження за Георгієм Гонгадзе, внаслідок чого здійснив перешкоду органам досудового слідства у розкритті зазначеного вбивства”.

Справу спрямовано до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня