Абу-Сісі постане перед ізраїльським судом

Абу-Сісі постане перед ізраїльським судомМировий суд Петах-Тікви у четвер, 31 березня, продовжив термін утримання під вартою викраденому на території Україні палестинському інженеру Дірару Абу-Сісі, який згодом виявився в ізраїльській в`язниці.

На наступному тижні Абу-Сісі повинні висунути звинувачення, передає Бі-бі-сі. У якому саме суді відбудуться слухання, не повідомляється. Напередодні адвокат палестинця Смадар Бен-Натан висловила впевненість, що “арешт Абу-Сісі – це помилка ізраїльських спецслужб, але у них немає можливості визнати її”.

Між тим прем`єр-міністра Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Абу-Сісі є “людиною угруповання ХАМАС”, і в ході допитів він вже надав ізраїльтянам цінну інформацію.

Сам палестинець повідомив, що його допитували про Гілада Шаліта, але він не міг нічого розповісти, так як нічого не знає.

Нагадаємо, Дірар Абу-Сісі, інженер, відповідальний за експлуатацію єдиної в секторі Газа електростанції, на початку березня таємниче зник у Харкові і втратив контакт зі своїми родичами (він одружений з українкою і отримав українське громадянство). Пізніше Ізраїль визнав, що Абу-Сісі перебуває під арештом у слідчому ізоляторі в Петах-Тіква.

31 березня посол Палестинської автономії в Україні Мохаммед Асад назвав подію з Абу Сісі “піратською операцією на території дружньої країни”. Українська влада, у свою чергу, наголошує, що не має ніякого відношення до операції і чекає на офіційне пояснення від Ізраїлю.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня