Генпрокуратура скерувала до суду постанову про закриття справи Кравченка

Генпрокуратура скерувала до суду постанову про закриття справи КравченкаГенеральна прокуратура України спрямувала до суду постанову про закриття кримінальної справи щодо померлого колишнього глави МВС Юрія Кравченка.

Про це повідомили в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, 31 березня Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний вирок у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього начальника зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, за звинуваченням у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, який зник 16 вересня 2000 року.

У листопаді 2000 року лідер Соцпартії Олександр Мороз оприлюднив у парламенті аудіозаписи, які, за його словами, підтверджували причетність колишнього президента Леоніда Кучми до зникнення Гонгадзе. Ці записи нібито зробив офіцер управління Державної охорони України майор Микола Мельниченко.

Слідство встановило, що Пукач вбив журналіста за вказівкою покійного Юрія Кравченка, який тоді обіймав посаду міністра внутрішніх справ України.

За день до першого виклику в прокуратуру на допит, Юрія Кравченка 4 березня 2005 було знайдено мертвим у своєму будинку під Києвом з двома вогнепальними пораненнями в голову. Цього ж року Генпрокуратура визнала загибель екс-міністра самогубством і закрила кримінальну справу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня