Слідчий запідозрив Тимошенко у навмисному затягуванні процесу ознайомлення зі справою

Слідчий запідозрив Тимошенко у навмисному затягуванні процесу ознайомлення зі справоюУчора, 31 лютого, слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України надіслав екс-прем`єру Юлії Тимошенко листа, в якому вкотре роз`яснюється, що обвинувачена не може затягувати процес ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Як повідомив сьогодні Відділ зв`язків зі ЗМІ ГПУ, у листі зазначається: “Протягом березня Тимошенко Ю.В, підтвердивши наміри про явку, шість разів не з`явилася до слідчого, не повідомивши причини”.

У листі наголошується, що “це може свідчити про навмисне затягування процесу ознайомлення (з матеріалами справи, – ред.)”.

У зв`язку з цим, як зазначили в ГПУ, слідчий вкотре нагадав Тимошенко, що по робочих днях з 09:00 до 18:00 вона повинна у зручний для неї час ознайомлюватися з матеріалами справи. Копія цього листа також спрямована адвокату обвинуваченої Богдану Ференцу.

Нагадаємо, 28 березня Генеральна прокуратура опротестувала постанову уряду за 2009 рік про звільнення від оплати митних платежів і податків при завезенні автомобілів Opel Combo під виглядом “виробів медичного призначення”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня