В Європарламенті мають намір створити групу Друзі України

В Європарламенті мають намір створити групу Друзі УкраїниДепутати Європейського парламенту мають намір створити групу для підтримки євроінтеграції України.

Про це повідомив депутат Європарламенту Павло Залевський. Він зазначив, що робоча назва групи – Друзі України.

“Це депутатське об`єднання буде створено відповідно до регламенту Європарламенту. Це буде офіційне об`єднання депутатів. Мета очевидна і чітка – підтримка України на шляху євроінтеграції”, – сказав євродепутат.

Залевський повідомив, що до групи увійдуть депутати від різних партій і країн. “У ній будуть представники різних партій з різних країн Євросоюзу. Що стосується політичної спрямованості і представництва країн, то воно буде комплексним та всеохоплюючим”, – зазначив Залевський.

Нагадаємо, вчора, 31 березня, прем`єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна стане країною-членом Європейського Союзу до 2022 року. Азаров повідомив, що він навіть побився об заклад з Кваснєвським щодо членства Києва в ЄС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня