У Києві колесо, що відлетіло, спровокувало ДТП за участю декількох машин

У Києві колесо, що відлетіло, спровокувало ДТП за участю декількох машинУ середу, 30 березня, близько 22:00 на вулиці Гетьмана напроти ТРЦ Більшовик, в автомобіля Volkswagen відлетіло колесо і протаранило Mitsubishi, повідомляє агентство Друга смуга.

Volkswagen рухався у напрямку Індустріального мосту в лівому ряду. Раптово у машини відвалилося ліве переднє колесо, що перетнуло суцільну лінію розмітки і протаранило автомобіль Mitsubishi, який рухався в лівому ряду у зустрічному напрямку до Шулявського шляхопроводу.

У результаті удару колесо розбило у Mitsubishi радіатор. Колесо вдалося встановити на місце. За словами водія, швидкість була невеликою, і він дуже швидко зупинив авто. Гальмівний диск практично не постраждав.

Через кілька хвилин біля місця ДТП зупинився позашляховик Української служби порятунку, водій якого вирішив надати допомогу. Враз у позашляховик врізався Mitsubishi, який не встиг об`їхати перешкоду. Пошкодження машин виявилися незначними, ніхто не постраждав.

За словами водія Volkswagen, швидше за все, колеса з литими дисками намагалися зняти зловмисники. Колесо, що відлетіло, було наполовину відкрученим.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня