У центрі Києва відбулися гонки на офісних стільцях

У центрі Києва відбулися гонки на офісних стільцяхСьогодні, 1 квітня, на Хрещатику в Києві у рамках святкування Дня сміху відбулися гонки на офісних стільцях.

Як повідомили в прес-службі Всеукраїнської молодіжної громадської організації Молоді Регіони, сьогодні центр Києва перетворився на Одесу.

Масштабне дійство на столичній Дерибасівській було присвячено Дню Сміху. У центрі міста людей розважали справжній Остап Бендер, живий і здоровий Володимир Ілліч Ленін, клоуни і безліч інших сюрпризів.

“Ми щиро вітаємо киян та гостей столиці зі світлим і смішним святом. Відомо, що сміх продовжує життя. Яка б ситуація економічна або політична не була, люди завжди вміли відпочивати і розважатися – така наша природа. Сьогодні ми віримо, що позитивне мислення – запорука успіху”, – наголосив народний депутат України, Голова ВМГО Молоді регіони Андрій Пінчук.

У рамках програми Гуморина відбулися такі заходи: караоке, виставка карикатур, криві дзеркала, шаржі, забавна фотозйомка, стрітбол. Фіналом акції стали гонки на офісних стільцях. Зібралися команди столичних компаній. Такі змагання у столиці, й у всій країні відбулися вперше.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня